bahçelievler arçelik servisi

Bahçelievler Arçelik servisi olarak Bölgede çevre semtlerine özel teknik tamir arıza servis hizmetleri sunuyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte gün geçtikçe ihtiyaçlarımız çoğalmaktadır. Bu durumunda yardımımıza evimizdeki beyaz eşyalar koşar. Günlik yaşamda hayatımızı ciddi anlamda kolaylaştırmaktadır. Heleki evdeki kişiler çalışıyor ise akşam işten gelindiğinde ev işleri çok büyük bir problem olşabilimektedir. Dolayısı ile günlük yaşamda kullanmış olduğumuz bu eşyalar doğal olarak çeşitli sebeplerden dolayı bozulabilir arıza verebilir yada kazara yedekparçalar kuşllanıcıya bağlı olarak kırılabilir.Bu tür durumlarda bizlere genelde internet aracılığıyla ulaşabilirsiziniz. İnternetten google gibi arama motorlarında servisimizin ismini yazarak çağrı merkezi numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Bahçelievler Arçelik servisi mizden Beyaz eşyalarımız için Kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Arçelik Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız sorunların çözümü yada teknik bilgi için teknik eleman arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Genelde evlerde iş yerlerinde,ofislerde hayatımızın her köşesinde önemli rol oynayan arçelik beyaz eşyaları sizlere günlük yaşam koşullarını kolaylaştırmaktadır.

Hızlı Hizmet

Servisimiz sizlere kaliteli ve hızlı bir şekilde sorunu çözmek için uğraşmaktadırlar. Bizlere genellikle sabah saatlerinde servis kaydı bıraktığınız taktirde yüksek ihtimalle aynı gün hizmet alacaksınız. Sizlere geliş saatlerimiz değişebilmektedir. Sizlerden isteğimiz biraz sabırlı olmanız olacaktır ve arızalı olan cihazlarınızın etrafında varsa eşyaları cıkartıp bizlere yardımcı olmanız olacaktır.Servisimizin arıza tespiti ücretlidir fiyat için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere gelen ustalarımız alanında yetkili kişilerdir , sizlere kesinlikle stajer tecrübesiz kişiler gönderilmeyecektir. Elemanlar ile şikayetiniz olursa lütfen bizlere bildirin. Sizlere sunulan hizmetlerle ilgili şikayetiniz olursa bizlere bildirin. Bizlere sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.Dilerseniz web sitemizdeki https://esenlerarcelikservisi.com/ talep formundan bilgilerinizi doldurarak gönderebilirsiniz. Aynı gün içersinde muhakkak döüş yapılacaktır.

Servisimi,zce yapılan onarımlar tamiratlar 1 YIL GARANTİLİ olmaktadır ve ORJİNAL YEDEK PARÇA kullanılmaktadır. Sizlere gelen hizmet veren elemanlarımız servis formu düzenleyeceklerdir. Düzenledikleri bu servis formunu muhafaza etmeniz gerekmektedir. Sizlere iyi günler sağlıklı günler dileriz.

Buzdolabı Servisi

Beyaz eşya Servisi

Bulaşık makinası Servisi

Kurutma makinası Servisi

Çamaşır makinası Servisi

 Kombi Servisi

 Fırın Servisi

Arçelik arızaları hakkında bilgi almak yada arıza notu bırakabilirsiniz

Leave a Comment