esenler arçelik özel servisi

Yüzyıl  Arçelik servisi Bağcılar’da hizmet vermekteyiz.Sizlere en yakın ve kaliteli teknik servisimiz haftanın 7 günü hizmet sunmaktadır.Evlerinizde kullandığınız Arçelik Buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,kombi ler olmaktadır. Bu cihazlarda meydana gelen problemlerde bizlere ulaşarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.Arçelik Yüzyıl Servisi olarak yapılan tamiratlarda orjinal yedek parça kullanılmaktadır.Elemanlarımız yüksek performans için çabalamaktadır.Ekiplerimiz Müşteri memnuniyetini benimseten ve uygulamayı hedef edinen çalışma içerisindedir.

İşinde  USTALIK

Arıza tespiti için gelen ekipler işlerinde tecrübe sahipi kişilerden oluşmaktadır.Sizlere aynı gün tamir hizmeti vermekteyiz.Ekiplerimiz işlerini hızlı ve ekonomik şekilde sorunu ortadan kaldırmaya çalışacaklardır.

Son zamanlarda internette sahte ve dolandırıcı servisler türemektedir.Lütfen bizleri o servisler ile kıyaslamayınız.Servisimiz daima müşteri memnuniyet esasını benimseyerek çalışmaktadır.

Servis’de Kalite

Sservisi için Olumlu yada olumsuz tüm tamir işlerinizdeki yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Güzel yorumlar bizler için birer övünçtür. Olumsuz ve memnun kalmadığınız yorumlarda ise hatalarımızı görüp kendimizi daha cok geliştirmekteyiz. Bu sayede her geçen gün kalitemizi arttırarak yola devam etmekteyiz.

Yüzyılda Arçelik Servisi miz bu sektörde daima kalıcı olmak için çaba göstermektedir. Bunun olabilmesi için sizlerin daima memnuniyetini almak zorundayız. Yüzyıl Arçelik Servisi diğer firmalara göre teknik servisleri arasında tecrübeli ekip ekipmanlara sahiptir. Uzman kadromuzla İstanbul’da özel Arçelik servisleri arasında şeçkin bir yere sahip olmustur.

Yüzyıl ve çevre mahallelerde ikamet eden arçelik kullanıcıları 0212 515 15 92 arayabilirsiniz. Beyaz eşya tamir onarımları için bizlere sitemizdeki telefon numaralarını arayabilrsiniz.

Arçelik Servisi mize gelen bazı sorulara cevap vermek isteriz;

Arçelik buzdolabı çalışmıyor:Bunun birçok sebebi olabilir Teknik servis çağırmalısınız.

Arçelik çamaşır makinesi sesli çalışıyor. Cevap; Kazan arızalı olabilir,amartisörler bozuk olabilir.

Arçelik bulaşık makinesi temiz yıkamıyor. Cevap:suyu ısıtmıyor olabilir yada deterjan değiştirerek denemeniz gerekebilir.

Arçelik buzdolabı çıt sesi yapıyor,motor arızası,role termik yada kart arızalanmış olabilir müdahale etmeyin.

Bizlere google gibi arama motorlarından yüzyıl arçelik servisi ,arçelik yüzyıl servisi gibi anahtar kelimeleri aratarak ulaşabilirsiniz.Servisimize bir telefon numarası bir çağrı merkezi numarası kadar yakınsınız.Bizleri sectğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a Comment